Co tady můžu dělat?

Jsi tu nový? Máš nějaké otázky? Neváhej se zeptat! / Are you new here? Do you have any questions? Do not affraid to ask us!
Uživatelský avatar
Frixs
Administrátor
Příspěvky: 144

Co tady můžu dělat?

Příspěvek#1 » 27 čer 2017 15:26

Co tady můžu dělat?

Zdravíme tě dobrodruhu. Očividně jsi tady nový, a proto by jsme tě rádi informovali o věcech, které je možné podniknout jako další kroky tvého života u nás. :-)

  • V této sekci fóra se lze zeptat na cokoli potřebuješ, bez nutnosti jakékoli přihlášky.
  • Pokud by ti možnost - zeptat se zde - nestačila a chtěl by jsi se k nám přiblížit více, tak můžeš vyplnit dodatečnou registraci na webovém portálu, v hlavním menu, záložka „Zápis“ (jedná se o rozšířenou registraci, dovyplnění uživatelských polí).
    • Tato možnost ti rozšíří fórum, kde dostaneš náhled do našich pravidel a F&Q. Měj ale stále na vědomí, že informace, které o sobě uvádíš, a jakákoli další přihláška, kterou napíšeš, je tvá vizitka, kterou se u nás prezentuješ.
  • Na hlavní stránce webového portálu jsi se jistě všiml/a sekcí různých her. Tyto sekce značí hry, které aktivně hrajeme, samozřejmě to určitě nejsou všechny hry. O hrách, pro které by měla vzniknout místnost se diskutuje právě na našem fóru.
  • Měl by jsi zájem mít zde svoji vlastní skupinu nějaké hry a zároveň máš přátele, kteří by ji s tebou hráli? Stačí vyplnit již zmíněnou přihlášku o tobě samém, pro přístup do podrobnějších sekcí fóra a vznést svůj návrh. :-)

- Tým CzeCo
Ten Frixs!

Zpět na „Dotazy / Questions“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host