Jak se stát členem CzeCo?

Jsi tu nový? Máš nějaké otázky? Neváhej se zeptat! / Are you new here? Do you have any questions? Do not affraid to ask us!
Uživatelský avatar
Frixs
Administrátor
Příspěvky: 144

Jak se stát členem CzeCo?

Příspěvek#1 » 28 říj 2017 12:05

 ! Zpráva od: Albion Online
Tohle je oficiální prohlášení o tom, že CzeCo se ve hře Albion Online uzavírá na dobu neurčitou.
Od doby začátku realesu co většina vedení ukončila své herní aktivity, tak jsem prakticky tady na správu zůstal téměř sám. A i napříč vědémí, že v podpalubí je už několik metrů vody, tak i za né moc příjmených podmínek, jsme se snažili CzeCo udržet stále nad vodou, a relativně dlouho dobu se to dařilo.
Na Albionu jsme působíle již od alfy, což čítá už nějaký ten rok. Za tu dobu jsme se zde vybudovali kontakty, kamarády, příjemné zázemí přátel kam se rádi připojíte, když přijdete z práce či jiné známosti. CzeCo neodchází úplně. CzeCo je stále v Nás a Albion není posvěcená hra, která je jen jedna. Jsme na cestách přes palubu a hledáme nové kotviště. Rozšiřujeme své obzory a někteří z nás zakotvili například na BDO nebo jiných MMORPG. Tato webová stránka bude nadále fungovat stále stejně do doby, dokud se nevymyslí nějaké rozumnější řešení jak sdružovat naše členy napříč hrami.
Kontakt je stále stejný a to naše TS přiložené na webu či tady na fóru a nebo Discord, který je záložním a někdy v budoucnu i budoucím hlavním channelem, zatím ho necháme, tak jak je (ten prozatím není zveřejněný).

Děkuji všem za krásné chvíle v Albion Online, které jsem mohl zažít a doufám, že si je budu moci někdy zopakovat třeba na jiné hře. A někdy až se znovu uslyšíme/uvidíme, tak si někdo vzpomene. :)

/Frixs, CzeCo 4ever!


Jak se stát členem CzeCo?

 • V první řadě je užitečné si projít, jak funguje samotný webový portál nebo si přečíst obecné informace pro nově příchozí.
 • Registrovat se.
 • Zkompletování registrace/stvrzení registrace - jedná se o doplnění některých informací k registraci. To je možné na záložce „Zápis“ na webovém portálu.
  • Informace nejsou pro nás nijak upozorňující, v podstatě se jedná o profilová pole účtu.
 • Po vyplnění se Vám otevřel přístup do rozšířených sekcí fóra, kde můžete vidět pravidla daných sekcí (her) včetně globálních instrukcí.
 • Přešíst si základní pravidla a následně i pravidla modulu (hry), do které se chcete přidat.
 • Vytvoření přihlášky do konkrétního modulu na té samé stránce -> na záložce „Zápis(zpřístupní se po zkompletování registrace).
  • Všechny přihlášky, které vyplňujete tvoří takový životopis pro Váš účet, proto je vhodné vyplňovat pole, tak jak se chcete prezentovat. Všechny pak lze najít na záložce „Má přihláška“.
 • Zbytek postupu náboru je popsán v rozšířeném fóru v sekci obecných pravidel -> Nábor.
  • Zpřístupní se po zkompletování registrace.

- Tým CzeCo
Ten Frixs!

Zpět na „Dotazy / Questions“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů