Přechod na ostrou verzi AO

Jsi tu nový? Máš nějaké otázky? Neváhej se zeptat! / Are you new here? Do you have any questions? Do not affraid to ask us!
Kopejda
member

Přechod na ostrou verzi AO

Příspěvek#1 » 06 črc 2017 15:50

Ahoj všichni, mám dotaz týkající se přechodu na ostrou verzi hry AO. Mám nějaké zlato, nějaké stříbro, nějaké šikovné věci, nějaké nešikovné věci, veteran účet a premium ještě na 145 dní. Zajímá mě co mi zůstane do ostré hry a co ne. Dále co se vším tím bohactvím mohu udělat a co nejlépe ho využít. Děkuji Kopejda007.

Frixs
Administrátor

Re: Přechod na ostrou verzi AO

Příspěvek#2 » 06 črc 2017 16:27

Ahoj,

do releasu hry bude kompletní wipe. To znamená, že vše co jsi dostal jako premiovou věc od tvého founder balíčku (goldy, premium atd.), tak se ti znovu obnoví do startu.
Jestli říkáš, že máš Veteran pack a máš 145dní premia, tak asi máš nějaké premium přikoupené. Jestli za ingame, tak do začátku budeš mít zase jen 30 dnů, které nabízí tvůj balíček. Pokud je to dokoupené za goldy, tak se ti vrátí goldy, které si vše za real koupil.
Ale jinak to co máš teď, tak nic pro to, aby jsi si ulehčil start udělat nemůžeš. :-)
Dostaneš jen to co je součástí tvého balíčku a zároveň s čím jsi startoval, když jsi poprvé zapnul hru tady v betě.

- Tým CzeCo
Ten Frixs!

Kopejda
member

Re: Přechod na ostrou verzi AO

Příspěvek#3 » 06 črc 2017 17:49

Jo jo to byla super koupě. Koupil jsem 12500 goldu za 59.99 USD prodloužil si premium na 180 dni a pak jsem zjistil že si ty peníze mohu v pohodě vydělat ve hře to jsem ale pako. Místo toho jsem mohl mít legendary účet. Chybama se člověk učí :)

Zpět na „Dotazy / Questions“