AO - Last beta diskuse

Jsi tu nový? Máš nějaké otázky? Neváhej se zeptat! / Are you new here? Do you have any questions? Do not affraid to ask us!
Shigi

AO - Last beta diskuse

Příspěvek#1 » 23 úno 2017 18:19

13. Března startuje poslední beta - kdo plánujete, že se zůčastníte?

Případně kdo budete na test serveru? (Je možnost jen pro Legendary a to už od 20.února.)

Hashen
member

Re: Last Beta

Příspěvek#2 » 23 úno 2017 22:41

Už mě někdo předběhl...:D ale stejně bude tu někdo alespon testovat??
https://albiononline.com/en/update/galahad

Frixs
Administrátor

Re: Last Beta

Příspěvek#3 » 23 úno 2017 23:57

Já se určitě připojím do testu, ale jen pasivně, abych připravil věci do releasu. Předpokládám, že tento obsah se už nebude nijak zásadně měnit.
Ten Frixs!

Shigi

Re: AO - Last Beta

Příspěvek#4 » 24 úno 2017 21:12

Zatím se rozkoukavam po mapě. Je to v podstatě (teda co se týka mapy) úplně jiná hra. Zapoměňte na Queens M. a King M.

Darthan
recruit

Příspěvek#5 » 26 úno 2017 21:38

Zdravim vas, som tu novy a aj v AO som novacik a rad by som sa pridal do vasej guildy.Poslete my niekto pozvanku?Meno mam rovnake Darthan

Darthan
recruit

Příspěvek#6 » 26 úno 2017 21:42

este jedna vec, ako sa odhlasim z guildy v ktorej som teraz?

Frixs
Administrátor

Příspěvek#7 » 26 úno 2017 22:05

Ahoj, odhlásit z guildy se můžeš přes příkaz do chatu: /qguild /guildq /quitg /gquit - jeden z nich to určitě bude.

Co se týče náboru do sekce Albion Online, tak se blíží patch Galahad (13.3.), který wipne server a měl by hráče připravit na release, který bude 17.7. 2017. My jako guilda CzeCo se hodláme podívat nadcházejícího testu a zmapovat co nejvíce možných informací. S velkou pravděpodobností v testu nebudeme hrát, jelikož po betách máme nahráno už velmi mnoho.

Pokud jsi nový a chceš hru vyzkoušet, tak určitě doporučujeme a není problém se nás kdykoli na cokoli zeptat. :-)
Pokud by jsi měl i tak zájem vstoupit k nám do komunity, než se hra rozjede na ostro, tak stačí vyplnit přihlášku na webové části - Zápis, jak je v této sekci již zmíněno. Prozatím asi nebude mít smysl vyplňovat přihlášku přímo do sekce Albionu, jelikož je spuštění ještě daleko, ale kdykoli se můžeš zastavit u nás na TS a pokecat. :-)
Ten Frixs!

Darthan
recruit

Příspěvek#8 » 27 úno 2017 01:11

Vdaka, prihlaska poslana
a bolo to /gquit :)

Frixs
Administrátor

Příspěvek#9 » 27 úno 2017 14:10

Super :-), tak jakmile budeš mít čas, tak se stav u nás na TS. S velkou pravděpodobností tam někdo bude od 16hod +. Já osobně budu dostupný přibližně okolo 19té až 20té hodiny večer (dnes). :-)

PS: Včera jsem trochu přenastavoval práva na TS, tak snad ti půjde, jakožto návštěvník/nováček na TS, psát ostatním. :P
Ten Frixs!

Zajic
recruit

Příspěvek#10 » 28 úno 2017 18:57

Já, test tak z 90% moc v plánu nemám. A co se releasu týče, tak to ještě čas ukáže.
Obrázek -
Albion Online - Zajíc/Jelen/Donn

Zpět na „Dotazy / Questions“